دکتر علی آبکار
1 TtZ1bAE8DF RNvBYYXQHgA - تبلیغات اینترنتی و انواع آن | این مقاله را از دست ندهید!!!

تبلیغات اینترنتی و انواع آن | این مقاله را از دست ندهید!!!

1 TtZ1bAE8DF RNvBYYXQHgA - تبلیغات اینترنتی و انواع آن | این مقاله را از دست ندهید!!!

تبلیغات اینترنتی

با سلام خدمت شما دوستان گرامی و همراهان همیشگی سایت ما.

امروز قصد داریم برای شما انواع روش های تبلیغات اینترنتی را به طور کامل شرح دادهیم.

همچنین قصد داریم که در این پست آموزشاتی در این باره برای شما دوستان گرامی ارائه دهیم.

همانطور که خیلی از شما دوستان آگاهی دارید. تبلیغات موثر ترین و بهترین روش برای نمایش کالا یا ارائه کسب و کار خود به بیننده است.

انواع روش های تبلیغات اینترنتی

در این مقاله سعی بر این است انواع روش های تبلیغات اینترنتی را توضیح داده تا شما نسبت به تبلیغات دیده تازه ای پیدا کنید.

اولین روش تبلیغات اینترنتی، استفاده از شبکه های اجتماعی است، شبکه های اجتماعی در دسترس ترین و ساده ترین روش تبلیغات است که شما می توانید برای ارائه کسب و کار خود از آن استفاده کنید.
روش دوم تبلیغات، تبلیغات بنری در سایت ها بوده، این تبلیغات که توسط شما و با پرداخت هزینه درسایت های پربازدید قرار می گیرد، یکی از روش های موثر برای هدایت کاربر به سایت خود است.
شما برای بهتر دیده شدن پست خود باید حتما اصول روانشناسی را در تبلیغ خود رعایت کنید تا کاربر به تبلیغ شما جذب شده و از سایت شما دیدن کند.

روش سوم تبلیغات، استفاده از موتور جستجوی گوگل است، در این روش شما در هنگام تایپ موضوع، پیشنهاداتی دریافت می کنید که این پیشنهادات سایت هایی هستند که برای دیده شدن کسب و کار خود به گوگل هزینه این کار را پرداخت کرده اند.

روش چهارم تبلیغات، استفاده از تبلیغات پاپ آپ است، بنده به شخصه این روش را به شما پیشنهاد نمی کنم، چون تبلیغات پاپ آپ همان صفحه هایی است که به طور ناگهانی برای شما باز شده و گاهی اوقات شمارا عصبی نیز می کند، این تبلیغات بازدهی مناسبی نداشته و اخیرا توسط موتور های جستجو فیلتر می شوند.

روش پنجم استفاده از گوگل ادورز، یا همان تبلیغات کلیکی گوگل است، در این روش شما برای گوگل ادورز هزینه این کار را پرداخته کرده و در عوض گوگل از شما کلماتی را می خواهد که به پس از سرچ کلمه سایت شما در اولین صفحه گوگل نمایش داده شود.

این روش بسیار روش خوبی بوده و باعث افزایش بازدید از سایت شما می شود، همچنین پیشنهاد ما به شما این است که هنگامی که این نوع از روش تبلیغات را برای خود فعال می کنید، بر روی سئو سایت خود کار کرده، تا پس از اتمام پول داخل حساب گوگل شما، سایت شما در نتایج اول قرار گیرد.

روش پنجم تبلیغات، استفاده از اپلیکیشن های پر استفاده است.

همانطور که می دانید امروزه اپلیکیشن هایی وجود دارد که بسیار پر کاربرد و پر استفاده است و شما می توانید با پرداخت هزینه تبلیغات، برای سایت و یا کسب و کار خود مشتری جذب کنید.

به عنوان مثال با پرداخت هزینه ای بالغ بر صد هزار تومان می توانید برای خود در یکی از اپلیکیشن های پر استفاده بنری قرار دهید که برای مشتری نمایش داده شود.

یکی دیگر از روش ها برای تبلیغات در اپلیکیشن ها اعلاناتی است که در نوار ابزار گوشی به نمایش در آمده و بازدهی نسبتا خوبی دارد.

روش ششم تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات ایمیلی بوده که به ایمیل مارکتینگ نیز معروف است.

در این روش، تبلیغ شما توسط ایمیل برای افرادی که نیاز به چنین حرفه هایی را دارند ارسال می شود، و کاربر با مشاهده ایمیل از وجود کسب و کار شما با خبر می شود.

این روش یکی از روش های موثر برای تبلیغات است، به دلیل اینکه وقتی شخص مورد نظر تبلیغ را دیده و روی آن کلیک می کند به احتمال شصت درصد به آن محصول یا کسب و کار نیاز داشته و همین امر سبب می شود که تعداد بازدید کنندگان شما بالاتر رفته و سایت شما در نتایج اول جستجو قرار گیرد.

هیچ وقت تبلیغاتی ننویس که نمی خواهی خانواده ات بخوانند. تو به زن خود دروغ نمی گویی، پس به زن من هم دروغ نگو.

دیوید مکنزی اگیلوی

برندسازی شهری کیش

شخصیت شناسی : معرفی مدل DICS و برسی ویژگی های چهار سبک شخصیتی

برندسازی شهری

پاسخی بنویسید

WhatsApp chat مشاوره آنلاین